Študentski domovi Univerze v Mariboru ponovno razpisujemo nagradni poziv za pripravo skice (osnutka ideje) in izvedbo grafita v atriju Doma 1. Poziv je namenjen vsem umetnikom, ustvarjalcem, študentkam in študentom UM, stanovalcem ŠD, še posebej pa s področja likovne pedagogike, arhitekture in posameznikom, ki radi ustvarjajo.

S pozivom želimo pritegniti čim večje število umetnikov, ustvarjalcev, študentov in spodbuditi njihovo neformalno izobraževanje in družbeno odgovornost ter kreativnost.

Natečaj se začne 19. 1. 2024 in traja do 18. 2. 2024.

Podrobnosti v priponki.

Borut Gaber, univ. dipl. ekon.

direktor  UM ŠD

Welcome to the opening of the

EXHIBITIONS OF CONCEPTUAL PAINTING PLANS IN SD 1

on Wednesday, 24th of January 2024 at 1 p.m