RAZPORED MENJAVE DOMSKE POSTELJNINE

Menjava poteka pri gospodinjah v posameznem naselju. Spremembe uradnih ur so objavljene na prvi strani "Ne spreglejte".

Naselje Gosposvetska

Datum Date Ura/Hour
Torek, 19. januar 2021 Tuesday, 19 January 2021 8.00 - 10.00
Torek, 2. februar 2021 Tuesday, 2 February 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 16. februar 2021 Tuesday, 16 February 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 2. marec 2021 Tuesday, 2 March 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 16. marec 2021 Tuesday, 16 March 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 30. marec 2021 Tuesday, 30 March 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 13. april 2021 Tuesday, 13 April 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 4. maj 2021 Tuesday, 4 May 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 18. maj 2021 Tuesday, 18 May 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 1. junij 2021 Tuesday, 1 June 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 15. junij 2021 Tuesday, 15 June 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 29. junij 2021 Tuesday, 29 June 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 13. julij 2021 Tuesday, 13 July 2021 9.00-10.00 in 11.00-13.00
Torek, 27. julij 2021 Tuesday, 27 July 2021 9.00-10.00 in 11.00-13.00
Torek, 10. avgust 2021 Tuesday, 10 August 2021 9.00-10.00 in 11.00-13.00
Torek, 24. avgust 2021 Tuesday, 24 August 2021 9.00-10.00 in 11.00-13.00
Torek, 7. september 2021 Tuesday, 7 September 2021 9.00-10.00 in 11.00-13.00
Torek, 21. september 2021 Tuesday, 21 September 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 5. oktober 2021 Tuesday, 5 October 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 19. oktober 2021 Tuesday, 19 October 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 2. november 2021 Tuesday, 2 November 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 16. november 2021 Tuesday, 16 November 2021 8.30-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 30. november 2021 Tuesday, 30 November 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 14. december 2021 Tuesday, 14 December 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00

Naselje Tyrševa

Datum Date Ura/Hour
Torek, 19. januar 2021 Tuesday, 19 January 2021 11.00 - 13.00
Torek, 2. februar 2021 Tuesday, 2 February 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 16. februar 2021 Tuesday, 16 February 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 2. marec 2021 Tuesday, 2 March 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 16. marec 2021 Tuesday, 16 March 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 30. marec 2021 Tuesday, 30 March 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 13. april 2021 Tuesday, 13 April 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 4. maj 2021 Tuesday, 4 May 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 18. maj 2021 Tuesday, 18 May 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 1. junij 2021 Tuesday, 1 June 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 15. junij 2021 Tuesday, 15 June 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 29. junij 2021 Tuesday, 29 June 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 13. julij 2021 Tuesday, 13 July 2021 9.00-10.00 in 11.00-13.00
Torek, 27. julij 2021 Tuesday, 27 July 2021 9.00-10.00 in 11.00-13.00
Torek, 10. avgust 2021 Tuesday, 10 August 2021 9.00-10.00 in 11.00-13.00
Torek, 24. avgust 2021 Tuesday, 24 August 2021 9.00-10.00 in 11.00-13.00
Torek, 7. september 2021 Tuesday, 7 September 2021 9.00-10.00 in 11.00-13.00
Torek, 21. september 2021 Tuesday, 21 September 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 5. oktober 2021 Tuesday, 5 October 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 19. oktober 2021 Tuesday, 19 October 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 2. november 2021 Tuesday, 2 November 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 16. november 2021 Tuesday, 16 November 2021 8.30-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 30. november 2021 Tuesday, 30 November 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00
Torek, 14. december 2021 Tuesday, 14 December 2021 8.00-10.00 in 10.30-14.00

Naselje Lent

Datum Date Ura/Hour
Sreda, 20. januar 2021 Wednesday, 20 January 2020 8.00 – 10.00
Torek, 2. februar 2021 Tuesday, 2 February 2021 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
Torek, 16. februar 2021 Tuesday, 16 February 2021 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
Torek, 2. marec 2021 Tuesday, 2 March 2021 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
Torek, 16. marec 2021 Tuesday, 16 March 2021 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
Sreda, 17. marec 2021 Wednesday, 17 March 2021 14.00 – 16.00
Torek, 30. marec 2021 Tuesday, 30 March 2021 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
Torek, 13. april 2021 Tuesday, 13 April 2021 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
Sreda, 14. april 2021 Wednesday, 14 April 2021 14.00 – 16.00
Torek, 4. maj 2021 Tuesday, 4 May 2021 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
Torek, 18. maj 2021 Tuesday, 18 May 2021 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
Sreda, 19. maj 2021 Wednesday, 19 May 2021 14.00 – 16.00
Torek, 1. junij 2021 Tuesday, 1 June 2021 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
Torek, 15. junij 2021 Tuesday, 15 June 2021 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
Sreda, 16. junij 2021 Wednesday, 16 June 2021 14.00 – 16.00
Torek, 29. junij 2021 Tuesday, 29 June 2021 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
Torek, 13. julij 2021 Tuesday, 13 July 2021 9.00 – 10.00 in 11.00 – 13.00
Torek, 27. julij 2021 Tuesday, 27 July 2021 9.00 – 10.00 in 11.00 – 13.00
Torek, 10. avgust 2021 Tuesday, 10 August 2021 9.00 – 10.00 in 11.00 – 13.00
Torek, 24. avgust 2021 Tuesday, 24 August 2021 9.00 – 10.00 in 11.00 – 13.00
Torek, 7. september 2021 Tuesday, 7 September 2021 9.00 – 10.00 in 11.00 – 13.00
Torek, 5. oktober 2021 Tuesday, 5 October 2021 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
Torek, 19. oktober 2021 Tuesday, 19 October 2021 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
Sreda, 20. oktober 2021 Wednesday, 20 October 2021 14.00 – 16.00
Torek, 2. november 2021 Tuesday, 2 November 2021 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
Torek, 16. november 2021 Tuesday, 16 November 2021 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
Sreda, 17. november 2021 Wednesday, 17 November 2021 14.00 – 16.00
Torek, 30. november 2021 Tuesday, 30 November 2021 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
Torek, 7. december 2021 Tuesday, 7 December 2021 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
Torek, 21. december 2021 Tuesday, 21 December 2021 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
Sreda, 22. december 2021 Wednesday, 22 December 2021 14.00 – 16.00

Naselje Smetanova

Datum Date Ura/Hour
Torek, 19. januar 2021 Tuesday, 19th January 2021 8.00 - 10.00
Torek, 2. februar 2021 Tuesday, 2 February 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Sreda, 3. februar 2021 Wednesday, 3 February 2021 14.00 - 16.00
Torek, 16. februar 2021 Tuesday, 16 February 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Torek, 2. marec 2021 Tuesday, 2 March 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Sreda, 3. marec 2021 Wednesday, 3 March 2021 14.00 - 16.00
Torek, 16. marec 2021 Tuesday, 16 March 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Torek, 30. marec 2021 Tuesday, 30 March 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Torek, 13. april 2021 Tuesday, 13 April 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Sreda, 14. april 2021 Wednesday, 14 April 2021 14.00 - 16.00
Torek, 4. maj 2021 Tuesday, 4 May 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Sreda, 5. maj 2021 Wednesday, 5 May 2021 14.00 - 16.00
Torek, 18. maj 2021 Tuesday, 18 May 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Torek, 1. junij 2021 Tuesday, 1 June 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Sreda, 2. junij 2021 Wednesday, 2 June 2021 14.00 - 16.00
Torek, 15. junij 2021 Tuesday, 15 June 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Torek, 29. junij 2021 Tuesday, 29 June 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Torek, 13. julij 2021 Tuesday, 13 July 2021 9.00 - 10.00 
Torek, 27. julij 2021 Tuesday, 27 July 2021 9.00 - 10.00 
Torek, 10. avgust 2021 Tuesday, 10 August 2021 9.00 - 10.00 
Torek, 24. avgust 2021 Tuesday, 24 August 2021 9.00 - 10.00
Torek, 7. september 2021 Tuesday, 7 September 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Sreda, 8. september 2021 Wednesday, 8 September 2021 14.00 - 16.00
Torek, 21. september 2021 Tuesday, 21 September 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 – 14.00
Torek, 5. oktober 2021 Tuesday, 5 October 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Sreda, 6. oktober 2021 Wednesday, 6 October 2021 14.00 - 16.00
Torek, 19. oktober 2021 Tuesday, 19 October 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Torek, 2. november 2021 Tuesday, 2 November 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Sreda, 3. november 2021 Wednesday, 3 November 2021 14.00 - 16.00
Torek, 16. november 2021 Tuesday, 16 November 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Torek, 30. november 2021 Tuesday, 30 November 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Sreda, 1. december 2021 Wednesday, 1 December 2021 14.00 - 16.00
Torek, 14. december 2021 Tuesday, 14 December 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00

Naselje Gorkega/Quadro

Datum Date Ura/Hour
Sreda, 20. januar 2021 Wednesday, 20th January 2020 11.00 - 13.00
Četrtek, 4. februar 2021 Thursday, 4 February 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Sreda, 17. februar 2021 Wednesday, 17 February 2021 14.00 - 16.00
Četrtek, 18. februar 2021 Thursday, 18 February 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Četrtek, 4. marec 2021 Thursday, 4 March 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Sreda, 17. marec 2021 Wednesday, 17 March 2021 14.00 - 16.00
Četrtek, 18. marec 2021 Thursday, 18 March 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Sreda, 31. marec 2021 Wednesday, 31 March 2021 14.00 - 16.00
Četrtek, 1. april 2021 Thursday, 1 April 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Četrtek, 15. april 2021 Thursday, 15 April 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Sreda, 21. april 2021 Wednesday, 21 April 2021 14.00 - 16.00
Četrtek, 6. maj 2021 Thursday, 6 May 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Sreda, 19. maj 2021 Wednesday, 19 May 2021 14.00 - 16.00
Četrtek, 20. maj 2021 Thursday, 20 May 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Četrtek, 3. junij 2021 Thursday, 3 June 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Sreda, 16. junij 2021 Wednesday, 16 June 2021 14.00 - 16.00
Četrtek, 17. junij 2021 Thursday, 17 June 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Četrtek, 1. julij 2021 Thursday, 1 July 2021 11.00 - 12.00
Četrtek, 15. julij 2021 Thursday, 15 July 2021 11.00 - 12.00
Četrtek, 29. julij 2021 Thursday, 29 July 2021 11.00 - 12.00
Četrtek, 12. avgust 2021 Thursday, 12 August 2021 11.00 - 12.00
Četrtek, 26. avgust 2021 Thursday, 26 August 2021 11.00 - 12.00
Četrtek, 9. september 2021 Thursday, 9 September 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Sreda, 22. september 2021 Wednesday, 22 September 2021 14.00 - 16.00
Četrtek, 23. september 2021 Thursday, 23 September 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Četrtek, 7. oktober 2021 Thursday, 7 October 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Sreda, 20. oktober 2021 Wednesday, 20 October 2021 14.00 - 16.00
Četrtek, 21. oktober 2021 Thursday, 21 October 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Četrtek, 4. november 2021 Thursday, 4 November 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Sreda, 17. november 2021 Wednesday, 17 November 2021 14.00 - 16.00
Četrtek, 18. november 2021 Thursday, 18 November 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Četrtek, 2. december 2021 Thursday, 2 December 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
Sreda, 15. december 2021 Wednesday, 15 December 2021 14.00 - 16.00
Četrtek, 16. december 2021 Thursday, 16 December 2021 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00

Kontakti

Študentski domovi Maribor
Gosposvetska cesta 83
2000 Maribor 
tel.: 02 228 42 00 
faks: 02 228 42 33
E – pošta: umsd@um.si

Več...

Spremljajte nas

NA VRH STRANI