RAZPORED MENJAVE DOMSKE POSTELJNINE

Menjava poteka pri gospodinjah v posameznem naselju. Spremembe uradnih ur so objavljene na prvi strani "Ne spreglejte".

Naselje Gosposvetska

Datum Date Ura/Hour
torek, 4. januar 2022 Tuesday, 4 January 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 18. januar 2022 Tuesday, 18 January 2022 8.00 - 10.00
torek, 1. februar 2022 Tuesday, 1 February 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 15. februar 2022 Tuesday, 15 February 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 1. marec 2022 Tuesday, 1 March 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 15. marec 2022 Tuesday, 15 March 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 29. marec 2022 Tuesday, 29 March 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 12. april 2022 Tuesday, 12 April 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 3. maj 2022 Tuesday, 3 May 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 17. maj 2022 Tuesday, 17 May 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 31. maj 2022 Tuesday, 31 May 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 14. junij 2022 Tuesday, 14 June 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 28. junij 2022 Tuesday, 28 June 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 12. julij 2022 Tuesday, 12 July 2022 9.00-10.00 in 11.00-13.00
torek, 26. julij 2022 Tuesday, 26 July 2022 9.00-10.00 in 11.00-13.00
torek, 9. avgust 2022 Tuesday, 9 August 2022 9.00-10.00 in 11.00-13.00
torek, 23. avgust 2022 Tuesday, 23 August 2022 9.00-10.00 in 11.00-13.00
torek, 6. september 2022 Tuesday, 6 September 2022 9.00-10.00 in 11.00-13.00
četrtek, 22. september 2022 Thursday, 22 September 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 4. oktober 2022 Tuesday, 4 October 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 18. oktober 2022 Tuesday, 18 October 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
sreda, 2. november 2022 Wednesday, 2 November 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 15. november 2022 Tuesday, 15 November 2022 8.30-10.00 in 10.30-14.00
torek, 29. november 2022 Tuesday, 29 November 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 13. december 2022 Tuesday, 13 December 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00

Naselje Tyrševa

Datum  Date Ura/Hour
torek, 4. januar 2022 Tuesday, 4 January 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 18. januar 2022 Tuesday, 18 January 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 1. februar 2022 Tuesday, 1 February 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 15. februar 2022 Tuesday, 15 February 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 1. marec 2022 Tuesday, 1 March 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 15. marec 2022 Tuesday, 15 March 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 29. marec 2022 Tuesday, 29 March 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 12. april 2022 Tuesday, 12 April 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 3. maj 2022 Tuesday, 3 May 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 17. maj 2022 Tuesday, 17 May 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 31. maj 2022 Tuesday, 31 May 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 14. junij 2022 Tuesday, 14 June 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 28. junij 2022 Tuesday, 28 June 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 12. julij 2022 Tuesday, 12 July 2022 9.00-10.00 in 11.00-13.00
torek, 26. julij 2022 Tuesday, 26 July 2022 9.00-10.00 in 11.00-13.00
torek, 9. avgust 2022 Tuesday, 9 August 2022 9.00-10.00 in 11.00-13.00
torek, 23. avgust 2022 Tuesday, 23 August 2022 9.00-10.00 in 11.00-13.00
torek, 6. september 2022 Tuesday, 6 September 2022 9.00-10.00 in 11.00-13.00
četrtek, 22. september 2022 Thursday, 22 September 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 4. oktober 2022 Tuesday, 4 October 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 18. oktober 2022 Tuesday, 18 October 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
sreda, 2. november 2022 Wednesday, 2 November 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 15. november 2022 Tuesday, 15 November 2022 8.30-10.00 in 10.30-14.00
torek, 29. november 2022 Tuesday, 29 November 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00
torek, 13. december 2022 Tuesday, 13 December 2022 8.00-10.00 in 10.30-14.00

Naselje Lent

Datum  Date Ura/Hour
torek, 4. januar 2022 Tuesday, 4 January 2022 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
torek, 18. januar 2022 Tuesday, 18 January 2022 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
sreda, 19. januar 2022 Wednesday, 19 January 2022 14.00 – 16.00
torek, 1. februar 2022 Tuesday, 1 February 2022 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
torek, 15. februar 2022 Tuesday, 15 February 2022 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
sreda, 16. februar 2022 Wednesday, 16 February 2022 14.00 – 16.00
torek, 1. marec 2022 Tuesday, 1 March 2022 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
torek, 15. marec 2022 Tuesday, 15 March 2022 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
sreda, 16. marec 2022 Wednesday, 16 March 2022 14.00 – 16.00
torek, 29. marec 2022 Tuesday, 29 March 2022 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
torek, 12. april 2022 Tuesday, 12 April 2022 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
sreda, 13. april 2022 Wednesday, 13 April 2022 14.00 – 16.00
torek, 3. maj 2022 Tuesday, 3 May 2022 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
torek, 17. maj 2022 Tuesday, 17 May 2022 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
sreda, 18. maj 2022 Wednesday, 18 May 2022 14.00 – 16.00
torek, 31. maj 2022 Tuesday, 31 May 2022 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
torek, 14. junij 2022 Tuesday, 14 June 2022 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
sreda, 15. junij 2022 Wednesday, 15 June 2022 14.00 – 16.00
torek, 28. junij 2022 Tuesday, 28 June 2022 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
torek, 12. julij 2022 Tuesday, 12 July 2022 9.00 – 10.00 in 11.00 – 13.00
torek, 26. julij 2022 Tuesday, 26 July 2022 9.00 – 10.00 in 11.00 – 13.00
torek, 9. avgust 2022 Tuesday, 9 August 2022 9.00 – 10.00 in 11.00 – 13.00
torek, 23. avgust 2022 Tuesday, 23 August 2022 9.00 – 10.00 in 11.00 – 13.00
torek, 6. september 2022 Tuesday, 6 September 2022 9.00 – 10.00 in 11.00 – 13.00
torek, 20. september 2022 Tuesday, 20 September 2022 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
torek, 4. oktober 2022 Tuesday, 4 October 2022 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
torek, 18. oktober 2022 Tuesday, 18 October 2022 14.00 – 16.00
sreda, 19. oktober 2022 Wednesday, 19 October 2022 14.00 – 16.00
sreda, 2. november 2022 Wednesday, 2 November 2022 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
torek, 15. november 2022 Tuesday, 15 November 2022 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
sreda, 16. november 2022 Wednesday, 16 November 2022 14.00 – 16.00
torek, 29. november 2022 Tuesday, 29 November 2022 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
torek, 6. december 2022 Tuesday, 6 December 2022 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
torek, 20. december 2022 Tuesday, 20 December 2022 8.00 – 10.00 in 10.30 – 14.00
sreda, 21. december 2022 Wednesday, 21 December 2022 14.00 – 16.00

Naselje Smetanova

Datum Date Ura/Hour
torek, 4. januar 2022 Tuesday, 4 January 2022 7.30-10.00 in 10.30-14.00
sreda, 5. januar 2022 Wednesday, 5 January 2022 14.00 - 16.00
torek, 18. januar 2022 Tuesday, 18 January 2022 8.00 - 10.00
torek, 1. februar 2022 Tuesday, 1 February 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
sreda, 2. februar 2022 Wednesday, 2 February 2022 14.00 - 16.00
torek, 15. februar 2022 Tuesday, 15 February 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
torek, 1. marec 2022 Tuesday, 1 March 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
sreda, 2. marec 2022 Wednesday, 2 March 2022 14.00 - 16.00
torek, 15. marec 2022 Tuesday, 15 March 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
torek, 29. marec 2022 Tuesday, 29 March 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
torek, 12. april 2022 Tuesday, 12 April 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
sreda, 13. april 2022 Wednesday, 13 April 2022 14.00 - 16.00
torek, 3. maj 2022 Tuesday, 3 May 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
sreda, 4. maj 2022 Wednesday, 4 May 2022 14.00 - 16.00
torek, 17. maj 2022 Tuesday, 17 May 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
torek, 31. maj 2022 Tuesday, 31 May 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
sreda, 1. junij 2022 Wednesday, 1 June 2022 14.00 - 16.00
torek, 14. junij 2022 Tuesday, 14 June 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
torek, 28. junij 2022 Tuesday, 28 June 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
torek, 12. julij 2022 Tuesday, 12 July 2022 9.00 - 10.00 
torek, 26. julij 2022 Tuesday, 26 July 2022 9.00 - 10.00 
torek, 9. avgust 2022 Tuesday, 9 August 2022 9.00 - 10.00 
torek, 23. avgust 2022 Tuesday, 23 August 2022 9.00 - 10.00
torek, 6. september 2022 Tuesday, 6 September 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
sreda, 7. september 2022 Wednesday, 7 September 2022 14.00 - 16.00
torek, 20. september 2022 Tuesday, 20 September 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 – 14.00
torek, 4. oktober 2022 Tuesday, 4 October 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
sreda, 5. oktober 2022 Wednesday, 5 October 2022 14.00 - 16.00
torek, 18. oktober 2022 Tuesday, 18 October 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
sreda, 2. november 2022 Wednesday, 2 November 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
četrtek, 3. november 2022 Thursday, 3 November 2022 14.00 - 16.00
torek, 15. november 2022 Tuesday, 15 November 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
torek, 29. november 2022 Tuesday, 29 November 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
sreda, 30. november 2022 Wednesday, 30 November 2022 14.00 - 16.00
torek, 13. december 2022 Tuesday, 13 December 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.0

Naselje Gorkega/Quadro

Datum Date Ura/Hour
četrtek, 6. januar 2022 Thursday, 6 January 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
sreda, 19. januar 2022 Wednesday, 19 January 2022 14.00 - 16.00
četrtek, 20. januar 2022 Thursday, 20 January 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
četrtek, 3. februar 2022 Thursday, 3 February 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
sreda, 16. februar 2022 Wednesday, 16 February 2022 14.00 - 16.00
četrtek, 17. februar 2022 Thursday, 17 February 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
četrtek, 3. marec 2022 Thursday, 3 March 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
sreda, 16. marec 2022 Wednesday, 16 March 2022 14.00 - 16.00
četrtek, 17. marec 2022 Thursday, 17 March 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
četrtek, 31. marec 2022 Thursday, 31 March 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
četrtek, 14. april 2022 Thursday, 14 April 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
sreda, 20. april 2022 Wednesday, 20 April 2022 14.00 - 16.00
četrtek, 5. maj 2022 Thursday, 5 May 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
sreda, 18. maj 2022 Wednesday, 18 May 2022 14.00 - 16.00
četrtek, 19. maj 2022 Thursday, 19 May 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
četrtek, 2. junij 2022 Thursday, 2 June 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
sreda, 15. junij 2022 Wednesday, 15 June 2022 14.00 - 16.00
četrtek, 16. junij 2022 Thursday, 16 June 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
četrtek, 30. junij 2022 Thursday, 30 June 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
četrtek, 14. julij 2022 Thursday, 14 July 2022 11.00 - 12.00
četrtek, 28. julij 2022 Thursday, 28 July 2022 11.00 - 12.00
četrtek, 11. avgust 2022 Thursday, 11 August 2022 11.00 - 12.00
četrtek, 25. avgust 2022 Thursday, 25 August 2022 11.00 - 12.00
četrtek, 8. september 2022 Thursday, 8 September 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
sreda, 21. september 2022 Wednesday, 21 September 2022 14.00 - 16.00
četrtek, 22. september 2022 Thursday, 22 September 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
četrtek, 6. oktober 2022 Thursday, 6 October 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
sreda, 19. oktober 2022 Wednesday, 19 October 2022 14.00 - 16.00
četrtek, 20. oktober 2022 Thursday, 20 October 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
četrtek, 3. november 2022 Thursday, 3 November 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
sreda, 16. november 2022 Wednesday, 16 November 2022 14.00 - 16.00
četrtek, 17. november 2022 Thursday, 17 November 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
četrtek, 1. december 2022 Thursday, 1 December 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
četrtek, 15. december 2022 Thursday, 15 December 2022 7.30 - 10.00 in 10.30 - 14.00
sreda, 21. december 2022 Wednesday, 21 December 2022 14.00 - 16.00

Kontakti

Študentski domovi Maribor
Gosposvetska cesta 83
2000 Maribor 
tel.: 02 228 42 00 
faks: 02 228 42 33
E – pošta: umsd@um.si

Več...

Spremljajte nas

NA VRH STRANI